Rozumkonzumový #13

27. března 2015 v 19:25 | CL |  Rozumové konzumy
Dnes opět z jiného šálku kafe. Jestli jsem se někdy v životě naštval, tak to bylo jako se jen "nazlobit" na drahou polovičku. (Chci říci, že to bylo oproti následujícím řádkům NIC.)Inu, psalo se dnešek. Takový hezký den už od rána. Venku malá zima, která nebyla jakkoli regulována zavřeným oknem, které bylo tímpádem dokořán. Pilný student tedy stagnoval v posteli s rampouchem u nosu. Venku prší, sestra brečí, něco bzučí... Bzučí mobil s upomínkou, že by měl studentík vstávat. Ale studentík nevstane.
Mobil bzučí znovu o pár minut později. Studentík jej vypne a zavře oči. Do pokoje vtrhá máma, že je sedm a měl by vsávat. Studentík se nezmohl ani na slovíčko a tak jen pokývl.

MOBIL zvoní zase! Mírně naštvaný studentík vyndává baterii z mobilu a zavírá okno. Jde vykonat raní rutinu. 1) Hygiena 2) Kafe+snídaně a jde si zase lehnout. Ono kafe a jít si lehnout je naprosto geniální kombinace hodná uznání vědeckého génia. Studentík si velmi cholericky řekl: "Mnoo a co? Tak si jdu něco pustit." A tak si studentík pustil animko Tokyo Ghoul 2, poslední epizodu.
Kdo viděl, dokáže definovat jaké pocity prolétly studentem. Pomyslel si, že si musí nechat spálit mozkové závity, tak zapl DS2. A tady začíná ta pravá sranda. Jestli si někdo myslí, že hraní her je nudná záležitost tak se šeredně plete. Counter Ragequitů se chvěl do poslední chvíle. Přišla scéna s větším nepřítelem na mostě přes lávu a... Studentův spolužák napsal na FB. Zprává na FB má strašně otravný zvuk a... Student málem spadl ze židle. Jenže postava ve hře spadla doopravdy a všechny duše byly v následujících minutách nenávratně ztraceny.


Student se tedy přesunul do skutečného života. Musel se jít napít a tak se vydal na epickou pouť do končin zvaných kuchyně. S myšlenkou na dobrý čaj se šlo jako po oblacích. Náhle na jednom z vysněných obláčků vrazil do jízního kola. Kolo spadlo a student z mráčků také. Bez jediného slova se ujal hledat otce. Když jej našel: "Co dělá ta mrtvola v kuchyni?" (Když se příliš ponoříte do fantasy světa, občas se přeřeknete a použijete slovo "mrtvola" místo "potvora".)


Nebudu to prodlužovat, rozumovýkonzum dneška:

Když jste lempl, přilepte se k posteli a hrajte, že jste polštář.
(Doporučuji použít vlastní postel.)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama