Rozumkonzumový #11

24. prosince 2014 v 10:22 | CL |  Rozumové konzumy
Zdravím tě drahý čtenáři. Spíše náhodný, že?

Po dlouhátanské době píšu zase. Odpustím si kecy o tom jak se mi strašně nechce a tak podobně. Do téhle doby se taky událo spoustu věcí a nutno se zmínit aspoň o jedné znich. Je to vcelku nová informace. Rozuměj tak nová, že ti ji předávám z první ruky!


Předevčírem jsem dostal zajímavý e-mail od svého kamaráda.
Citace:

Ahoj,

dneska jdu s pár Erasmáky a Čechy na večerní výšlap na Lysou. Jestli se chce někdo přidat tak klidně může ;) Vyrážím autem z Fm po 19!Pro mne to byla jako facka. Prostě musím jet a hotovo! Takže jsem pobalil co se dalo a vyměnili jsme si pár mailů o tom kde, kdy a co. Mno a večer ve 20:13 se jelo! Zhruba ve 21:00 Jsme dorazili na místo setkání. Uvítání bylo vřelé, většiná čechů a tak podobně... Ze začátku výšlapu jsme se tak trochu zdráhali vůbec promluvit na zahraniční studenty, ale to se časem ukázalo jako grandiózní chyba hodná popravy. Koneckonců jeli jsme hlavně kvůli nim!
Kolem půlnoci dorazila i poslední skupinka na nejvyžší bod Lysé hory. (yay!- stihli se ztratit :D) Úžasný pocit si pokecat i v jiném jazyce, než češtině a zjistit, že sice rozumíte bez jakéhokoliv problému, ale pořád pletete gramatickou stránku angličtiny. Proklínám do x-tého kolena předminulý čas! Zajímavostí byla určitě Ukrajinka, jejíž jméno nebudu jmenovat, ačkoli jsem si ho zapamatoval díky jedné postavy z Game Of Thrones, která měla dráčky. Zkrátka hezké jméno!
Povídala jak to u nich vypadá, jak se dostala na zahraniční studium do Čech, proč studuje a tak ... Když zní vylezlo i místo bydliště a ukázala nám vtipným způsobem kde to je, trochu mne vten okamžil zamrazilo. Ono míto bylo blízko hranic s Ruskem. Pokud vím, tak právě zde probíhá válka a tak se pár otázek vznášelo ve vzduchu, ale nikdo neměl jak se říká: "Koule na to, aby se zeptal."
Jak mi bylo později vysvětleno, tak se jednomu znás již svěřila a můj maličkatý mozek byl a stále je absolutně v tranzu. Ta slečna se vjednom kuse usmívala, užívala si každou chvilku. Dokonce postavila na vrcholku něco co by se dalo nazvat jako: "scary snowman". Musím uznat, že se jedná skrznaskrz o inspirativní osůbku a budu jen rád, když jí opět někdy a někde potkám. Úžasná zkušenost!

A jaký je rozumokonzum dneška?
Je prosinec a na horách je ledovka!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama