HNYear!

31. prosince 2014 v 23:59 | CL |  Články
Zdravím tě drahý čtenáři a pro tentokrát i v tuto jedinečnou dobu! Jedinečnou? Nenech se uvést do omylu. Tento článek píšu nejen kvůli novému roku (kčemuž se ještě dostaneme), ale spíše kvůli obdobnému tématu. Je konec roku a měl bych popřát Vám všechno nejlepší do nového roku, ale než se ktomu dostanu- Dovolte mi pár slůvek.

Ať jsi zrovna vstal, nebo si tento článek čteš se zpožděním několika dní... (bla, bla, bla! Autor tento článek publikuje minutu před koncem Českého roku 2014. Nerozhodný) Chtěl bych zkrátka upozornit, že neexistuje žíjící člověk co by si neužíval každou sekundu svého života. Jsou ovšem lidé, kteří tvrdí něco jako: "Žijte každou chvilku svého života, jinak žijete zbytečně!" - Jsou to hlouposti, které jsou časté jen protože říkají to co by většina slyšet chtěla. Spousta lidí se přidá na stranu těch co žijí pořád "na plno" a pak se vnitru cítí být někým více.
Pokud je rok 2014 pro mne něčím významným, tak je to právě ve zmíněném příkladu. Naučil jsem se jednoduchou věc a to, že čas pro nás všechny plyne stejně. Naučil jsem se nedívat na věci negativně, skepticky a neustále nedůvěřivě. Pro mne byl rok 2014 přínosný, ale nechtěl bych ho zažít znova, tak jako roky před ním. Takže... Rok je jen další datum, jen další den. Je to hodina a minuta. A přesto to má své kouzlo. Je to něco co lidi spojuje, co říká: "Slavme! Radujme se a za 365 dní v lepším a znova!". Přichází chvíle velkých předsevzetí. Proč? Koneckonců každý den si takové předsevzetí můžeme dát, ale jedno bych i přesto měl. V roce 2015 budu dělat vše pro to, abych si ho chtěl aspoň ještě jednou prožít. A teď ke slíbenému přání do nového roku:

Přeji naprosto každému čtenáři, ano přesně Tobě! Ať se ti daří v roce 2015 přiblížit ke svým snům, cílům a tajným přáním. Nechť úsměv doprovází každou chvilku tvého života a pamatuj, že špatné věci jsou předzvěstí mnohem lepších okamžiků!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aky Aky | Web | 1. ledna 2015 v 9:48 | Reagovat

Čas pro nás všechny plyne stejně. To je dobrý, to si píšu.
Úsměv je důležitý (to znamená, že máš zase pravdu, což je lehce děsivé), tak tedy i tobě, ať máš spoustu důvodů se dál usmívat! A pokud nebude proč, usmívej se prostě jen tak :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama