「Mouse Glove」#1

24. listopadu 2014 v 5:43 | CL |  Objevy
Dnešním objevem je ryze praktická věc. Dostal jsem jednoho smutného dne nápad. Ten nápad vypadal na papíře úžasně. Bohužel má lenost vše odkládala a to ve velkém měřítku. Světe div se, v polovině práce se opět odložila. Najednou šáhnu do šuplíku a co nenajdu? Okamžitě popadnu svůj ujm a dám se do práce, koneckonců je to super nápad. Rozebrat, opravit a složit do jinného tvaru.Začnu pěkně znovu a tak, aby to čtenář pochopil. Z hektického úvodního textu určitě pochopil, že jsem dostal nápad. Bohužel se nejedná o nějak obzvláště originální nápad, ale snad to nebude úplně nejhorší. O co jde? MOUSE GLOVE. Štvalo mne, jak musím pracovat ve škole s myší, která mi vůbec nesedí. Mám radši minimalistické myšky, než ty obvykle velké. A tak jsem nalezl ve stejný den rozbitou bezdrátovou myš!
Její rozložení a oprava nebyla problémová(Stačilo opravit desku) a mohlo se začít s předělávkou. Potřebné bylo lepidlo co spojí látku a plast, dále látka ve tvaru rukavice a v neposlední řadě také rozebraná myška. Trochu mé nešikovnosti a voalá:

Foto je rozmazáno ze dvou důvodů: 1. Jsem lempl a za 2. Takhle je to méně ohavné, než ve skutečnosti. Jen to není tak "tlusté".
Jo, vypadá to skutečně hrozně! ALE není hotová a věřím, že bude(V rámci možností). Jedinné co teď zlobí je samotný senzor. Má doměnka říká, že jej budu muset vyrovnat s povrchem a nastavit správné podsvícení červenou ledkou. každopádně, je to velmi jednoduchá záležitost a při správném seštelování, také užitečná vychytávka!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama