Blog a jeho cesta

12. listopadu 2014 v 15:57 | CL |  Téma týdne
Zdravím tě drahý čtenáři! Dnešek bych zahájil parafrázováním: "I pochod na tisíce mil, začíná prvním krokem." Tak praví staré čínské přísloví.


Inu, také se nacházím v prvním kroku své práce. Tento blog je vcelku mladý a poslední dobou naprosto stagnuje, ale i tak si naleznu čas od času nějakou tu chvilku pro sepsání článku. Je ovšem zajímavé číst a sledovat kolegyně/kolegy, kteří jsou mnohokrát tvořiví a plní nevšedních nápadů, které si jednoduše zaslouží ocenit. Možná právě úspěch u čtenářů je onen další krok.
K mému překvapení to ovšem by byly v součtu jen dva pohé krůčky na nehorázně dlouhé a vysoké cestě. Pokud se podívám na úspěšné blogery, pomalu mi docházejí ony změny, kterými si prošli. Vše co se podepsalo na jejich kvalitní tvorbě, která je čtivá, zajímavá a hlavně nápaditá. Upřímně jsou jakýmsi motivačním kamenem snad pro každého pisálka, protože psát se dá opravdu o všem.
Doufám, že pokud by se nedejbože měl blog posunout výše, nedostanu závrať. Závrať ve výškách by mohla znamenat pád. Na tom není nic špatného, jen při pádu si můžeme něco zlomit a ztratit tolik potřebnou motivaci.
A jak jsem na tom teď, když dělám zase rozbor? Jsem v místech zvaných pracovní vytíženost. Škola, skaut a zájmy ohledně programování mi zaručují jen asi pět hodin denního klidu, což je počet hodin roven spánku. Ano, spánku, který se prolíná častokrát s dalším učením. "Ale ty se pak flákáš a spíš, místo toho aby jsi něco psal!!!"- Dobrá poznámka ďáble na rameni, až tě uvidím se plazit s očima zalepenýma jako krtek, tak si o tom popovídáme.


Je hloupost se ptát na Tvé první kroky, drahý čtenáři. Proto se zeptám na tvůj čas pro spánek! Jak jsi na tom Ty?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se vám splácanina jevila?

Poučná
Vtipná
O ničem
Mám hlad!

Komentáře

1 Em Age Em Age | Web | 12. listopadu 2014 v 17:52 | Reagovat

I přes tvou vytíženost - hodně štěstí s blogem! :-)

2 Janča Janča | E-mail | Web | 12. listopadu 2014 v 17:58 | Reagovat

Ta konečná otázka je fajn. Myslela jsem si, že těch 5 hodin ti ještě zbývá volných a ne pouze na spaní. To bych byla druhý den úúplně mrtvá. Musím spát denně alespoň 8 hodin (nejlíp v kuse), abych druhý den mohla fungovat a ani to mi občas nestačí, ale na víc taky čas nemám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama