Projekt[Má lež]- Pokusy, omyly a kříšení!

21. září 2014 v 3:18 | CL |  Vývojářský deníček
Tááák dobrá! - Má reakce v závislosti na předchozích článcích. Zdravím tě drahý čtenáři! Bohužel/Naštěstí pro mne, si mé okolí tyto články čte.

O spoustě znich třeba ani nevím a nepídím se po tom. Přesto jsem se setkal s kladným ohlasem vůči nápadu se hrou a to mi dodalo opět onen zápal co před rokem a půl. Rozhodl jsem se dokončit jednu z menších her co jsem měl rozdělanou. Psychologická adventura tvořená v RPG vx Ace. Pozorný čtenář si jistě všimne souvislostí s předešlymými články. Ano, tentokrát se jedná o menší větev z příběhu "System Zero"- Příběh zpletený z několika jiných. V předchozím článku jsem kousek zněj přidával jako kapitolu 0. "Přes hranici".

Toto se dá považovat za odlišné dějství, ale i přesto má tato odrůda návaznost k jednomu velkému příběhu. Nebudu více spoilovat a radši rovnou přejdu k věci.

Vzhledem k vastní nemoci jsem měl dnes dostatek času se kurýrovat a pokusit o amaterský dabing. Tím dávám impulz ktomu, abych tu hru už dokončil. Rozhodl jsem se systémově začít od znovu, proto vše co mám je jen základní lokace, 15 nadabovaných frází, vlastní soundrack a co více? Obrovský prostor v příběhu!

Pro tentokrát se vžijete do těla Lea, což je hlavní protagonista. Ten se na počátku všeho dostává do neznáme lokace na pozvání svého dlouholetého kamaráda Leonarda. Ten mu přislíbil v dopise prohlídku starého panství. Naneštěstí něco zde není správně a kolotoč událostí se pomalu dává do pohybu.
Co by to mohlo být? Nevinný

Zbytek vám spoilerovat nebudu. Každé rozhodnutí, které uděláte častokrát něco ovlivní a je jen na vás jak to celé dopadne. Konce jsou různorodé(Celkem 4) a budou odvíjeny od vaší schopnosti pochopit, příjmout a porozumět. Snad jen dodám, že hře připnu nálepku 15+ a silně uvažuji o 18+. Už slyším: "To bude tak násilná?" - Ano i né, drahý čtenáři. Chci smazat hranice mezi "dobrem" a "zlem". A ktomu je potřeba volnost rozhodnutí, které mohou zahrnovat velkou škálu i špatných věcí. Takže sadistické srdce zatleská a to klidné si uleví. Hra je (Jak už sis nejspíše všiml/a) laděná do depresivního hávu.

Jak jsem již tedy psal. Psychologická adventura, ozvučení, dabing(ačkoli amaterský) a obsáhlý příběh. Fakt, celkový příběh je tlustá bichle a nechápu jak jsem to dokázal před X dlouhou dobou napsat. O.o

Budu rád za názory, nápady a tak podobně. Dodatkově připomínám, že grafika se bude měnit, stejně tak prostředí a i dabing. Proto nálepka Alpha verze.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jak se vám splácanina jevila?

Poučná
Vtipná
O ničem
Mám hlad!

Komentáře

1 simplelittlethings simplelittlethings | Web | 22. září 2014 v 15:36 | Reagovat

Ahoj! Hra vyzerá úplne super ale znova mám ten problém ako pri predchádzajúcom článku. Nejde mi spustiť video :/ ale držím ti palce aby si to celé dokončil, obdivujem ťa, že si sa na niečo také odhodlal :) !

2 Crimson Lotus Crimson Lotus | E-mail | 23. září 2014 v 22:22 | Reagovat

[1]: Ahoj, díky za upozornění. Neuvědomil jsem si, že někteří nemusí mít prohlížeč s Flash Player(nebo dělá někde strašně šerednou chybu), takže začnu vkládat i odkazy pod videa.[ https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gELZ8P3-ZVY ]

Hru určitě dokončím, zároveň jsem zaujat v oblasti dabingu. Mikrofon má vcelku špatnou kvalitu a bude to chtít doladit. A co více, můj hlas není stavěn na mluvení.(což slyšet určitě je) Opravdu jsem zvědav na celkový posun. Jinak díky za komentář! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama