Září 2014

Rozumkonzumový #10

30. září 2014 v 15:04 | CL |  Rozumové konzumy
Zdravím tě drahý čtenáři!

Pozornému oku neunikne, že poslední vydaný článek byl 21.9., což považuji za mrzuté. Ovšem svítá na lepší časy, opět se rozhoupávám k pravidelnému psaní a tvoření. Není pravdou ovšem, že bych nic nedělal od posledního příspěvku, ale nenalezl jsem vsobě špetku vůle něco napsat. A psát z donucení je mimoto strašně hloupé...

Ale teď k veselejším věcem. Škola je v plném proudu, zájmy také a o brigádě se radši zmiňovat nebudu. Času je to opravdu málo, ale i tak si myslím, že při troše sebezapření jde vše. Po celou tu dobu se stávaly i nestávaly mnohé příhody a nehody. O tom, že papírky jsou užitečnou věcí, jsme se přesvědčili minulý Rozumkonzumový #9. Ale co pak dělat s neužitečným materiálem? Co takhle recyklovat? Nechci se ohánět kácením stromů, ale představa, že nějaký statný a mohutný strom padl pro milióny. Ne! Miliardy malých papírků, ve mne vyvolává jakési pohoršení. Takové, které lze přirovnat k mamince tlačící kočárek a potahující cigaretu. Prostě hnus. (Velebnosti! :D)
Jenže jak človíček, mého 182cm vzrůstu může pomoci? Jednoduše, ty papírky se dají otočit a s trochou šikovnosti přehnout, nebo rovnou potřít lepidlem. Zprvu se to zdálo jako geniální myšlenka hodná minimálně nějakého ocenění. Jenže ou-há. Díky nadměrné inteligenci, kterou jsem musel vytratit po cestě do školy... Zkrátka, jsem si slepil dva milimetrové papíry na kterých byly precizní grafy. Jaká to byla pohroma, když je člověk od sebe odtrhnul. Jo, trhnul!

"Krucipíseksakraprácedopytlenaohraděsenatovykašluapůjdusbíratsmetí!"
[Vycenzůrovaná reakce]


A jaký je rozumokonzum dneška?
"Chránit a pomáhat můžeme naprostými maličkostmi. A nelep papír, když to neumíš!"


Projekt[Má lež]- Pokusy, omyly a kříšení!

21. září 2014 v 3:18 | CL |  Vývojářský deníček
Tááák dobrá! - Má reakce v závislosti na předchozích článcích. Zdravím tě drahý čtenáři! Bohužel/Naštěstí pro mne, si mé okolí tyto články čte.

Projekt[Secret]: hudba

20. září 2014 v 0:45 | CL |  Vývojářský deníček
Opět tě zdravím drahý čtenáři!

Pro tentokrát jsem se rozhodl publikovat na popud svého okolí hudbu z dříve připravované hry pro Pc. Abych to uvedl na pravou míru...

Přes hranici

16. září 2014 v 22:56 | CL |  Téma týdne
Zdravím tě, drahý čtenáři. K tématu týdne mne napadlo udělat si promo k příběhu, který píšu. Tedy snad se bude aspoň trochu líbit.