Zápis #6

15. července 2014 v 17:19 | CL |  Rozumové konzumy
Opět tě zdravím náhodný čtenáři! Vlastně, už se najdou i stálí, což je skutečně skvělé. Rád vidím, že články mají tak nějak úspěch. Poslední týden čtenost jen a jen roste!


K dnešnímu zápisu toho asi moc neřeknu. Krom faktu, že se opět objevilo téma týdne u kterého se mohu rozepsat... Jinak vlastně poslední dny nedělám nic jiného, než sedím v pokoji. Uzavřen v práci, nebo myšlenkách co budu dělat potom. Když se člověk zbudí přesně na oběd a neví kdy a jak usnul, má takový zvláštní pocit. Přes noc ta práce stojí patrně za houby a všichni spolubydlící jsou na vás akorát naštvaní, protože vás hyzdí kruhy pod kukadly a věčně do sebe ládujete kofein, nebo tein. Nu což, někdo to dělat musí, že? Ve skutečnosti mám nehorázný skluz a tohle je jen protředek jak se odreagovat. (Výlmuva? Posuďte sami.)

Nó, vcelku depresivní odstavec! Ovšem dělám to protože mne to zatím baví. Jen mé okolí to nehorázně tankuje. -Do výšin přímo kolosálně astronomických.

Inu s publikací v rubrice příběh budu muset počkat. Není to kompletní a rád bych celé čtení udělal o kousíček zajímavější. Snad mi to tedy prominete. Ktomu se váže jeden super obrázek, který mi byl zaslán pozdě večer a skvěle pobavil...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama