Projekt [ROBOT]: Seznámení

11. července 2014 v 9:50 | CL |  Vývojářský deníček
Ahoj,

Tak jsem se rozhodl svámi podělit o svou práci. Víte jak vypadají jezdící autíčka pro dálkové ovládání? Tak náš robot by měl fungovat podobně. Rozdíl je množstvím funkcí a přístupnosti. Přístupnost je myšlena možnost změny ovládacích prvků. U autíček je to primárně ovladač. U nás je to mobil se Symbianem, Androidem a pc s nainstalovaným systémem Windows. Hardware je postaven podle nábodu jednoho týpka na netu. Ovšem se software si hraju natolik, že jsem jej celý předělal.


Toto je tedy první článek k tématu takže tady jsou nějaké ukázky z pc verze:

Tato verze byla jedna z prvních. Je založená ještě na původním systému. Jedinou skutečně velkou změnou bylo signalizační tlačítko OK. Toto tlačítko pouze říkalo, že se program připojil k bluetooth(dále jen BT).

Tato verze je skoro už aktuální. Došlo k větším změnám, ovšem díky předělání systému. Tlačítka senzorů a světel momentálně nefungují. Aby to fungovalo je potřeba změnit HEX soubor(Ten co se importuje přímo do čipu robota= takový překladač).

Nyní je nejaktuálnější verze 2.1. Ta přinese lepší stylizaci grafiky včetně loga. Tady dole je taková první fáze.


Ohledně mobilní verze se rozepíši v dalším článku. Rovnu tam přidám poslední úpravy verze. Rád bych ovšem připomenul, že mám tolik projektů... Psát o nich je taková relaxace, takže pokud to má smysl: Prosím o komentář. :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama