Názor na věc

11. července 2014 v 21:48 | CL |  Téma týdne
Jsme jako duha co se rozpustila do šedi.

Drahý čtenáři, tentokrát mne téma týdne oslovilo poněkud se zaskočením. Toto téma je sic zajímavé, ale více jako 90% lidí stejně napíše jak se ktomuto staví s empatii a nevadí jim to. Kde je zbylých pár procent?

Né že bych je nějakým způsobem vyhledával, jen ukazuji na skutečnost---> Od 10% si odečtěte tak ještě 5%, protože to je předsudek lidí, kteří zaujímají empatický a tolerantní postoj. Pokud chcete proti někomu stavět svůj názor, musíte ho mít v nějaké množině, ne? ^_^

Svůj vlastní postoj říkat nebudu. Ačkoli jsem člověk, který se aspoň snaží lecos akceptovat a pochopit. Nemám negativní postoj vůči homosexualitě, ALE nelíbí se mi současná skutečnost vnímání této "problematiky" (Ono to vlastně ani problém nebude). Homosexualita NENÍ tak strašně moc tabuizována. Spousta známých lidí jsou s opačnou orientací a i když to řekli dostatečně nahlas. Nikomu to N_E_V_A_D_Í. To, že existují země kde je homosexualita zakázána je obecně známo. Jedná se o silně věřící, nebo totalitní zřízení. (ANO, vtěchto zemích nefunguje více věcí... Mrkající)

Nelíbí se mi tedy fakt, že se vytvořily další předsudky. Jaké? 1) Lidé si nejspíše opravdu myslí, že homosexuální jedinci jsou utlačovani a proto nosí růžová trička a naoko předstírají empatii. [Ano, nemyslím si, že by dva jedinci stejného pohlaví měli vychovávat heterosexuální dítě] Proč?---> 2) Ti co řeknou, že se jim Homosexualita nelíbí, jsou označeni za utlačovatele neviných lidí.

Když se vyhrabeme z jedné šedi, tak spadneme do druhé... Jak ironické, což? :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Natas Natas | Web | 12. července 2014 v 13:12 | Reagovat

Přehnaná empatie? Lítostivost nad něčím, co není a co někteří necítí, jenže veřejně to nepřiznají a tak předstírají. S tím jsem se setkala, neohlížím se na procentní podíly, realita je jinde. Tvářit se tolerantně dokáže každý, ale ve skutečnosti se může stavět na zadní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama