Facebook-Já-Twitter

12. července 2014 v 19:21 | CL |  Články

Nazdárek!
Dneska jsem se rozhodl napsat článek o svém dilematu ohledně těchto dvou sociálních sítí. Totiž, aby mne drahý čtenář pochopil, poslední dva měsíce jsem tak nějak na šikmé ploše.

Publikuji své rádoby vtipné, chytré a zajímavé příspěvky po obou sítích. Musím uznat, že Twitter mi příjde o stupínek výše vyspělejší a to nejen zpracováním!


Na Facebooku mám kopu přátel a jen jeden z pěti příspěvků je skutečně zajímavý. Kčemu mi je 16x like u komentu, když se člověk nedokáže ani vyjádřit? U Twitteru je to obráceně. Né, tato síť skutečně není pro všechny (Naštěstí). Za celou tu dobu jsem na Twitteru nenarazil na jediný hloupý, stupidní a nebo urážející příspěvek.

Určitě by bylo fajn zmínit, že Twitter není tak přemnožen odkazy jako: Sdílej tohle a tamto... Sledovat můžete koho chcete, protože většina známých osobností aktivně využívají Twitter. A to nemluvím o přístupu k ochraně osobních údajů. Twitter je mnohem bezpečnější, než facebook. (FB neustále mění své podmínky o ochraně osobních údajů)


Silně tedy zvažuji přejít jen na tuto sociální síť a budovat onu komunitu s dalšími lidmi a vůbec mi nevadí, že tímto dělám reklamu... A asi něco na rčení: "Twitter vládne světem, nechme facebook dětem" fakt bude.

CO VY? Jak jste na tom s důvěrou v sociální sítě, využíváte nějakou a jste sní spokojeni?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aky Aky | Web | 13. července 2014 v 19:59 | Reagovat

Já využívám jak Twitter, tak Facebook. A musím říct, že s Twitterem jsem trochu spokojenější. Samozřejmě, že Fb využívám, především tedy pro rychlou komunikaci s přáteli, navíc Twitter spoustu lidí prostě nemá. Jenže ten je zase přehlednější a celkově na mě působí věrohodněji, navíc je tam lepší komunita :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama