Zápis #3

2. června 2014 v 10:32 | CL |  Rozumové konzumy
Opět nudné shrnutí posledních dní a plánů na tento týden...


Zdravím!

Příjde mi to skutečně děsivé, píšu článek skoro denně. Jsem zvědav jak dlouho mi tohle vydrží. A co se událo? Děsím se to říci, ale vše se podělalo. To neznamená, že stím naprosto a definitivně nebudu nic dělat! Moc se ovšem o těchto věcech rozepisovat nebudu, koneckonců soukromí mého života sotva někoho bude zajímat(I mne samotného nudí :D). Jediným skutečným plusem zůstává fakt, že neštěstí je silná inspirace pro budoucí články.

Co se chystám?
Udržet si tempo, psát články co lidi zajímají a co mají smysl. Upravit desing blogu, tak aby sedl mým požadavkům na jednoduchost a přehlednost. Dále napsat článek o jednom ze svých koníčků a rozjet rubriku objevů. Dále určitě zapracovat na dalším tématu týdne. Jo a ještě přidat v menu "Aktuální hlášku". Prozatím vše ohledně psaní na blogu.

Ze života...
Nic moc interesujcího se neudálo. Poviná praxe pro 2. Maturitní ročník konečně skončila. To konečně, nechápejte špatně, ovšem kdy si mám uhlídat známky?! Praxe byla sama o sobě pytel srandy. Potkal jsem poměrně hodně lidí co svému oboru rozumí a spousty věcí jsem se přiučil. Jo, vstával jsem v pět hodin a domů se vracel po druhé hodině. Byl jsem tam zadarmo a pracoval. (Jéééžiši! Pracovááál?!!!!) Upřímně vím jak chutná práce i bez toho, takže mou poviností je podotknout, že si nestěžuji! Dále jsem si konečně sehnal zbytek čajů, zapojil druhý pracovní monitor doma a dokonce není na stole, nýbrž na skříni. (Mother of logic!) To je tak vše zajímavé. Akurát ještě pracujeme na jednom projektu do školy. Pro tuto příležitost napíšu článek do už zmíňené rubriky objevů. No a co se týče akcí... Prošvihl jsem Android road, ale což... Chystá se pár docela zajímavých přednášek v Ostravě. Určitě se tam objevím, ikdyž je to během školy. Rozpačitý (Záááškoláák, kašle na střední, chodí po přednáškách na vysokou!)

P.S. Facebook nechme dětem! Twitter vládne světem!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Reina Reina | Web | 2. června 2014 v 17:32 | Reagovat

Super plány, já jsem holt moc líná si věci plánovat... A když si je už naplánuji, nejspíš je nikdy neudělám a jedu si zas po svém. Logic of Reina :D Btw- mohu si tě přidat do oblíbených blogů? Máš zajímavé články a tvůj blog hodlám i nadále sledovat ^•^

2 Crimson Lotus Crimson Lotus | E-mail | 2. června 2014 v 17:43 | Reagovat

[1]: Ahoj, jsem skutečně potěšen, že se ti mé články líbí. Co se týče plánování, věř, že pro člověka je to pak super věc. Víš co, přemýšlíš jak a "ten pocit" (Téma týdne??? :D), když svou práci dokončíš a ohlédneš se je výborný. ^_^ Přidat do oblíbených? Jasně! :D Ani netušíš jak to potěší :) Jinak tvůj blog se mi rovněž hodně líbí :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama