Zápis #1

8. května 2014 v 10:54 | CL |  Rozumové konzumy
Ahoj,
Tak po strašně dlouhé době se opět rozepíšu a snad tentokrát pravidelněji. Vlastně mi psaní kazila nulová motivace, škola a ... Mno je jaro, tak co si budeme povídat (^_^). Co se vlastně událo náhodný čtenáři?
Krom uzavírání známek a připojené absolutní nasran*stí. Né fakt, člověk se snaží, kvůli učivu povečerech nespí a stejně to napíše na 4 (karma?) a je ještě rád... Fajn, následně, ačkoli jsem maturiťák, musím na povinou praxi. To znamená dva týdny v květnu místo školy. Praxi nám nikdo nezaplatí a bez ní člověk neprojde do dalšího ročníku. (BULLSHIT)
Nemám nic proti faktu, že tu praxi potřebuji, ale dá se to udělat i jinak, když pomalu ani nehledí co je to za praxi. Třeba obsluha benzínky má k integráčům hóóódně blízko. (Sweet Irony)

Mno co se tady budu nervovat. Nakonec ty dny nebyly nejhorší, třeba proto, že jsem potkal úžasnou osobu ...
... Rozhodně je motivací se dál snažit i po spoustě neúspěchů, jak ve škole, tak v práci, nebo v soukromém životě.

Tak, trochu jsem to shrnul, ale aby ten článek byl aspoň trochu zajímavý... Připojíme naštvanost nad nějakým tématem! Ano, poslední dobou se omývá pořád dokola "Bartošová". Jasně, zasmál jsem se, ale díky komu? Díky lidem v bulváru, kteří si jí neustále všímali, proto lidi štvala. Byla snad na každé stránce a v TV. No a teď, když je pod drnem? Díky bulváru a dvou naprosto vypatlaným šaškům, si lidi vymýšlejí vtipy. Miluju černý humor, ale kněmu patří i nadsázka! Sakra, když pak slyším lidi, jak říkají o této paní jen ty nejhorší věci. Chce se mi jít znich zvracet. Kamenem by měli hodit po bulváru, Macurovi, nebo Rych... Vlastně to jméno radši ani nenapíšu.
Byl bych neskonale vděčný kdyby lidi přestali soudit druhé jen na základně nějakého pitomého článku, reportáže, nebo slov těch dvou ... To co předvádí je jen pitomé divadélko. Bartošová byla svého času úspěšná a tak si jí lidé, co ví, budou i pamatovat. Ale to neznaméná, že mi ty vtipy nepřišly jako fajn perličky! :3 (Jó, budu se smažit v pekle!)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aky Aky | Web | 20. července 2014 v 13:24 | Reagovat

Hah, do dneška si pamatuju, jak ten otřesný moderátor na místním majálesu řekl poprvé něco opravdu vtipného: "Dámy a pánové, jelikož Ivetka taky neměla předskokana, tady jsou Dědovy Blechy!" Ale to jen tak mimo téma, protože mě tenhle tvůj starší článek zaujal :)
Protože černý humor je nejlepší!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama